Kalendáre a diáre

 Kalendáre a diáre s potlačou

Ako každý rok, aj tento máme pre Vás v ponuke – Kalendáre a diáre. Kalendáre môžu byť nástenné a stolové. Reklamné diáre a kalendáre máme v ponuke od dvoch hlavných dodávateľov a to od firmy Spektrum grafik z Banskej Bystrice, ktorý sú už dlhodobo hlavným producentom reklamných diárov a kalendárov na našom trhu. Od roku 2009 sme našu spoluprácu rozšírili o dodávateľa firmu Graspo CZ Zlín, ktorá patrí medzi lídrov vo výrobe diárov v ČR. Práve od tejto firmy Vám vieme zabezpečiť výrobu diárov na mieru podľa Vašich požiadaviek. V ponuke máme lacnejšie varianty diárov na bežné rozdávanie až po exkluzívne diáre.

Pri výrobe diáru na mieru vieme upraviť vzhľad a kompletný obsah diáru tak aby diár zodpovedal Vašej predstave. Na diári je možné meniť a upravovať takmer všetko. Je možné vkladať do diáru reklamné stránky s potlačou loga alebo produktov, pridávať reklamné stužky s potlačou Vášho loga, zapínanie diáru s logom, Vkladať do diáru reklamné predsádky, vlepiť reklamný list a samozrejmosťou je, že Vám vyrobíme dosky diáru podľa Vašej grafiky. V ponuke je niekoľko desiatok druhov koženky, ktoré sa samozrejme každoročne obmieňajú podľa najnovších trendov vo výrobe diárov. Štandardne už predvyrobené reklamné diáre potláčame vhodnou technológiou ako sú razba, razba s farebnou fóliou, sieťotlač, laser a niekedy aj tampoprint. Diáre na zákazku sme schopný realizovať už od 200 ks, pričom termín dodania je 4-6 týždňov.

Reklamné kalendáre máme v ponuke od troch dodávateľov. Jedná sa predovšetkým o nástenné a o stolové kalendáre, ktoré Vám samozrejme dodáme aj s vhodnou potlačou. Ponuku máme doplnenú o trojmesačné nástenné kalendáre a o stolové podložky. V prípade, ak Vám žiaden s ponúkaných kalendárov nevyhovuje, sme schopný Vám graficky spracovať a vytlačiť vlastné kalendáre.