Katalógová ponuka – reklamné predmety

Katalógová ponuka – reklamné predmety

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo emailom na bizmark@bizmark.sk a my Vám obratom vypracujeme cenovú ponuku na Vami zvolené reklamné predmety.

Naša firma BIZMARK gifts, s.r.o. sa špecializuje na veľkoobchodný predaj reklamných a darčekových predmetov pre firmy. Všetky ceny sú preto uvedené bez DPH.

Prierez sortimentu Katalógová ponuka – reklamné predmety  je značne široký, od drobných predmetov na bežné rozdávanie až po luxusné značkové predmety. V ponuke máme napríklad značky: Parker, Cerruti, Ferraghnini, Mark Twain, Victorinox, Samsonite, CrisMa, Dunlop, Carles Dickens, BalmainParis, Slazenger, Jamie Oliver. Veríme, že si budete vedieť vybrať z našej širokej ponuky písacích potrieb, ceruziek, dáždnikov, hodín, hodiniek, USB kľúčov, hrčekov, šálok, lanyardov, kľúčeniek, manikúr, náradí, nožov, bateriek, pohárov uterákov, reklamného textilu, kožených peňaženiek, metrov, ruksakov, tašiek, zapaľovačov a mnoho ďalšieho.

Vami zvolený reklamný predmet Vám potlačíme vhodnou technológiou. Sú to tampoprint, sieťotlač, výšivka, laser, UV digitálna potlač a na sklo a keramiku aplikujeme logo výpalom. V poslednej dobe sú našimi zákazníkmi hodne preferované reklamné predmety vyrobené na mieru podľa požiadaviek klienta a preto neváhajte a nahliadnite do sekcie – Predmety na zákazku. Podľa Vašich požiadaviek Vám vyberieme, prípadne navrhneme vhodný reklamný predmet a samozrejme Vám ho aj vhodne potlačíme. Po schválení grafického návrhu reklamného predmetu s Vašim logom zadáme výrobu do tlače. Termín realizácie sa s pravidla pohybuje v rozpätí od 5-10 dní. Samozrejmosťou je doručenie reklamných predmetov k Vám do firmy.